• Producent: TELEWIZJA POLSKA S.A.
  • Kategoria: Seriale, telenowele, programy TV
  • Nośnik: DVD

CHICHOT LOSU - BOXChichot Losu [DVD] To serial obyczajowy na motywach powieści Hanki Lemańskiej o tym samym tytule„Chichot Losu" to historia 30-letniej psycholog, odnoszącej sukcesy zawodowe jako ekspert od szkoleń w firmie trenerskiej.

Jej zadaniem jest integrowanie zespołów pracowniczych i rozwiązywanie sytuacji kryzysowych.Pewnego dnia Życie Joanny raptownie się zmienia. Jej przyjaciółka ginie w tajemniczym wypadku samochodowym w trakcie podróży służbowej.

Joanna zmuszona jest zaopiekować się dwójką dzieci: 9–letnią Agnieszką i 7-letnim Karolkiem. Z dnia na dzień z rozrywkowej singielki musi przeobrazić się w odpowiedzialną opiekunkę.Jak poradzi sobie w nowej sytuacji życiowej? Czy rozwikłane zostaną tajemnicze okoliczności śmierci jej przyjaciółki?1.

Solistka2. Tercet Egzotyczny3. Niemożliwe4. Dzieci Śmieci5. Razem Czy Osobno6. Zdrada7. Krew Nie Woda8. Powrót Do Normy9. Podróżnik10. Niespodziewanka11. Narodziny Gwiazdy12. Spadkobiercy13. PrzyszywaniGatunek – serial polskiJęzyk – polski (D.D 5.1)Napisy – polskie dla niesłyszącychReżyseria – Maciej DejczerObsada – Marta żmuda Trzebiatowska, Mateusz Damięcki, Mariusz Drążek, Urszula GrabowskaCzas projekcji – 582 minRok produkcji – 2011Nr kat 5902600067009Dystrybutor – TVPWszystkie Filmy DVD wysyłamy w ciągu 24h...

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Seriale, telenowele, programy TV