• Producent: TELEWIZJA POLSKA
  • Kategoria: Seriale, telenowele, programy TV

CZAS HONORU – SEZON TRZECI (4DVD)Nr. Kat. 5902600066736Dystrybutor – TVPOPIS FILMUAkcja 3 części Czasu honoru rozgrywa się latem i jesienią 1941 w Warszawie, bezpośrednio po wydarzeniach zawartych w drugiej części.Bohaterowie serialu - Bronek (Maciej Zakościelny), Janek (Antoni Pawlicki), Michał (Jakub Wesołowski) i Władek (Jan Wieczorkowski), włączeni w struktury warszawskiego podziemia, kontynuują działalność konspiracyjną.Po udanym napadzie na Reichsbank bohaterowie "Czasu honoru" stają wobec zadania przewiezienia łupu w bezpieczne miejsce.

Pomaga im w tym Tadeusz - także czasowo przydzielony do oddziału żołnierz, wspaniale wyszkolony w Anglii.Wiadomość o ślubie Janka i Leny dotarła do Gestapo za pośrednictwem Niny, agentki Rainera. Teren kościoła zostaje obstawiony przez Niemców.

Bronek, Michał, Władek i jego dziewczyna, Ruda, wpadają w zasadzkę Rainera.Zrozpaczony Janek kontaktuje się z Doktorem. Odbicie przyjaciół z Gestapo nie wchodzi jednak w rachubę - są pilnowani dzień i noc w areszcie na Szucha, gdzie przesłuchuje ich osobiście Rainer.

Z niespodziewaną pomocą przychodzi Tadeusz...Cieszący się dużym zainteresowaniem temat, rozmach inscenizacyjny i nadzwyczajna obsada przyniosły sukces artystyczny, a także uznania widzów tak jak w pierwszych dwóch częściach serialu.Serial uhonorowany pozostał srebrnym Medalem w kategorii "akcja" na 53.

edycji prestiżowego konkursu programów telewizyjnych - New York Festivals. Zdobył równorzędną nagrodę z lubianymi amerykańskimi serialami tj. Californication. Produkcja, nominowana w zeszłym roku do nagrody Złotej Nimfy w Monte Carlo, pozostała także wyrózniona Platynową Nagrodą Remi w kategorii "serial tv" w Houston.27.

Kolega z Rochester28. Plan Abwehry29. Oddział do zadań specjalnych30. Zdrajcy31. Transport do Auschwitz32. Inga33. Bracia34. Zamach35. Operacja "Generał"36. Ostatnia runda37. Pocztówka z Hajfy38.

Przed sądem39. Wieczór w EdenieGatunek – SerialJęzyk – polskiNapisy – angielskieReżyseria - Waldemar Krzystek, Michał Rogalski, Michał Rosa Obsada - Piotr Adamczyk, Mirosław Baka, Olga Bołądź, Tomasz Dedek, Krzysztof Globisz, Katarzyna Gniewkowska, Karolina Gorczyca, Karolina Gruszka, Mateusz Janicki, Robert Kozyra, Wojciech Majchrzak, Paweł Małuszyński, Daniel Olbrychski, Antoni Pawlicki, Anna Romantowska, Magdalena Różyczka, Ewa Wencel, Jakub Wesołowski, Krystian Wieczorek, Jan WieczorkowskiCzas projekcji - odc.

27-39 – 581 min.Dystrybutor – TVP....

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Seriale, telenowele, programy TV