• Producent: Telewizja Polska
  • Kategoria: Seriale, telenowele, programy TV
On kochał kino, teatr i kabaret, a jego kochała scena i kobiety. Nieporównaną charyzmą i urokiem osobistym przyciągał tłumy widzów. Stał się ikoną mody i prawidłowego stylu a jego piosenki śpiewała cała Polska. Był gwiazdą międzywojennej popkultury.

Serial przedstawia niezwykłą historię życia Bogdana Junoda znanego jako Eugeniusz Bodo. Opowiada o jego porażkach i znacznych sukcesach, o życiu emocjonalnym i towarzyskim, o skomplikowanych decyzjach i pierwszych krokach aktorskich, o bliskiej relacji z matką, prawdziwej przyjaźni z żydowskim krawcem Morycem i uczuciach łączących go z spektakularnymi aktorkami. To serial o miłości i zdradzie, o poświęceniu jakiego wymaga życie artysty, o tragedii związanej z wypadkiem samochodowym, a także o przedziwnej ironii losu, jaka towarzyszyła mu poprzez całe życie aż do ciekawej śmierci.

Film ukazuje jak wyglądał i jakimi prawami rządził się w międzywojennej Polsce przemysł rozrywkowy i filmowy. Widzowie zobaczą kulisy warszawskich rewii i plany przedwojennych filmów z udziałem Eugeniusza Bodo.

ODCINKI: 1 - 13

Kod paskowy: 5902600069607
Rok wydania: 2016
Kod wydawcy: 25873
Oprawa: Plastikowa
Format: 13.5x19.0cm
Głębokość (mm): 15
Dział/Kategorie: Filmy / obyczajowe
Nośnik/Format: DVD Video
liczba nośników: 4
Czas trwania: 11:37:00
Języki: polski
Grupa towarowa: DVD

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Seriale, telenowele, programy TV